Operatorzy transportu publicznego na molo Bali Hai kłócą się, ratusz mówi, że nadchodzi plan i naprawa

Pattaya-

Wczoraj, 17 lipca 2019 r., nagranie wideo nakręcone w mediach społecznościowych (poniżej) pokazało, że kilku operatorów transportu publicznego wdaje się w krótką fizyczną i słowną bójkę na parkingu przy molo Bali Hai, rzekomo kłócąc się o klientów.

W zeszłym tygodniu urzędnicy ratusza stwierdzili, że sytuacja na molo nie jest dobra i wspólnie z urzędnikami Bali Hai pracowali nad planem rozwiązania problemu. Wczorajszy incydent prawdopodobnie doprowadzi do szybszej realizacji planu.

Według lokalnych urzędników problemem są spory między kilkoma różnymi frakcjami, w tym operatorami autobusów turystycznych, kierowcami minibusów, kierowcami autobusów bahtowych, personelem postoju taksówek motocyklowych oraz prywatnymi taksówkami i pojazdami. Według urzędników Bali Hai większość z tych kierowców nie ma odpowiednich zezwoleń na operowanie na molo.

Zamieszanie nagrane na wideo zostało rzekomo szybko rozwiązane przez oficerów bezpieczeństwa morskiego Bali Hai i lokalnych urzędników, jednak rzuciło dodatkowe światło na problem, który według ratusza jest zdeterminowany naprawić.

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/