Aktualizacja Thai Sports z udziałem Danny'ego Knoblera-World Cup Kwalifikacje, Maraton

Autor: Danny Knobler

Tajlandia zagra ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, Wietnamem, Malezją i Indonezją w drugiej rundzie azjatyckich eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Pierwsza gra odbędzie się 5 września, a ta runda potrwa do 9 czerwca 2020 r.

Tajska drużyna mężczyzn nigdy nie dotarła do Pucharu Świata, podczas gdy tajska drużyna kobiet zakwalifikowała się w każdym z dwóch ostatnich cykli. Męska drużyna przeszła tę rundę w ostatnim cyklu, ale nie zbliżyła się do finałowej rundy kwalifikacyjnej.

Tajlandia zagra u siebie z pozostałymi czterema drużynami w grupie G. Osiem zwycięzców grup i cztery najlepsze drużyny z drugiego miejsca awansują do rundy finałowej, a także zakwalifikują się do Pucharu Azji 2023 w Chinach.

Grupa G ma być konkurencyjna, bez najlepszych drużyn Azji, ale także bez walkowera. ZEA to najwyżej sklasyfikowany zespół w grupie, zajmując 67. miejsce na świecie i szósty wśród drużyn azjatyckich. Tajlandia zajmuje 116. miejsce w najnowszym światowym rankingu, za Wietnamem (96), ale przed Malezją (159) i Indonezją (160).

Tajlandia zremisowała 1:1 z ZEA podczas Pucharu Azji w styczniu i przegrała z Malezją na zasadzie bramek na wyjeździe w półfinale AFF Suzuki Cup 2018.

Mecze domowe Tajlandii są zwykle rozgrywane na stadionie Rajamangala, który znajduje się w Hua Mak, we wschodniej części Metropolitan Bangkok, tuż przy autostradzie Bangkok-Chonburi i około 140 km od centrum Pattaya. Dokładny harmonogram kwalifikacji zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

**

28. doroczny Pattaya Marathon odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 lipca, na trasie, która zaczyna się na Walking Street i biegnie wzdłuż plaży, a ostatecznie do Jomtien Beach iz powrotem. Maraton stał się ogromnym wydarzeniem, w którym w zeszłym roku wzięło udział 15,000 1.1 uczestników, a łączna pula nagród wyniosła XNUMX miliona bahtów.

Z powodu upałów maraton rozpoczyna się o 3:30 rano

Danny Knobler od 40 lat zajmuje się sportem w Stanach Zjednoczonych, pisząc dla Bleacher Report, CBSSports.com, ESPN.com, i wiele innych stron internetowych i publikacji. Możesz go teraz znaleźć w barze sportowym Danny'ego na Soi Made In Thailand w Pattaya, gdzie możesz oglądać na żywo i nagrywać wydarzenia sportowe z dowolnego miejsca na świecie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/