Trzech Tajów aresztowanych w Pattaya za narkotyki z dużą ilością Yabby i Crystal Meth

Pattaya-

Policja miasta Pattaya, kierowana przez szefa policji w Pattaya, podpułkownika Prawita Choosenga, ogłosiła schwytanie trzech obywateli Tajlandii dzisiejszego popołudnia podczas aresztowań związanych z handlem narkotykami.

Trzej mężczyźni, 29-letni Thada Komomal, 23-letni Noppol Tidchankot i 35-letni Golf Norasak, zostali złapani po tym, jak tajny informator zorganizował zakup od trzech mężczyzn na lokalnym parkingu. Dodatkowo policjanci zatrzymali również samochody mężczyzn, które brały udział w handlu narkotykami.

Trzej mężczyźni rzekomo sprzedawali miejscowym i turystom w okolicy od jakiegoś czasu i według policji mieli rozległą sieć narkotyków. Jak widać na zdjęciach, policja wciąż poszukuje organizatora operacji i pracuje nad identyfikacją tej osoby.

W tym popiersiu zabrano łącznie 832 gramy krystalicznej metamfetaminy i 6700 pigułek yabba (pigułkowa wersja metamfetaminy).

Wszystkim trzem mężczyznom grozi długi pobyt w tajskim więzieniu.

Podpułkownik Chooseng stwierdził, że co najmniej jeden z mężczyzn, pan Norasak, miał na swoim koncie dwa przestępstwa związane z handlem narkotykami w 2006 i 2012 roku i nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/