Trzech Tajów aresztowanych w Pattaya za narkotyki z dużą ilością Yabby i Crystal Meth

Pattaya-

Policja miejska w Pattaya, kierowana przez szefa policji w Pattaya, podpułkownika Prawita Choosenga, ogłosiła dziś po południu schwytanie trzech obywateli Tajlandii w aresztowaniu związanym z handlem narkotykami.

Trzech mężczyzn, Thada Komomal 29 lat, Noppol Tidchankot 23 lata i Golf Norasak 35, zostali złapani po tym, jak tajny informator zaaranżował zakup od trzech mężczyzn na lokalnym parkingu. Dodatkowo policja przejęła również opiekę nad pojazdami mężczyzn, którzy brali udział w transakcji narkotykowej.

Ci trzej mężczyźni rzekomo od jakiegoś czasu sprzedawali miejscowym i turystom w okolicy i według policji mieli rozległą sieć narkotykową. Jak pokazują zdjęcia, policja wciąż szuka organizatora operacji i pracuje nad zidentyfikowaniem tej osoby.

W tym biuście pobrano łącznie 832 gramy krystalicznej metamfetaminy i 6700 pigułek yabba (tabletkowa wersja metamfetaminy).

Wszystkim trzem mężczyznom grozi długi czas w tajskim więzieniu.

Podpułkownik Chooseng stwierdził, że co najmniej jeden z mężczyzn, pan Norasak, miał dwa przestępstwa związane z handlem narkotykami w 2006 i 2012 roku i nie jest to jego pierwsze starcie z prawem.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/