Pattaya planuje naprawić zaniedbany most na Koh Larn, ale dopiero w przyszłym roku

KOH LARN: – Pattaya planuje naprawić zaniedbany most Tien Beach na Koh Larn, ale dopiero w przyszłym roku.

Zastępca burmistrza Ronakit Ekasingh powiedział 15 lipca, że ​​w 4.5 roku zażądano budżetu w wysokości 2020 miliona bahtów na naprawę mostu, który według lokalnych mieszkańców jest bliski zawalenia.

Mieszkańcy trzeciej pod względem popularności plaży na wyspie powiedzieli, że od dekady na moście nie było światła, a teraz zaniedbanie spowodowało degradację fundamentów czterometrowego mostu nad linią brzegową skał.

Około połowa 500-metrowej rozpiętości nie ma poręczy, stalowe słupki i fundamenty są zardzewiałe, brakuje różnych części i połączeń. Most może się zawalić w każdej chwili, obawiają się mieszkańcy.

Inżynierowie ratusza mają już plany remontu mostu. Rada miasta Pattaya zdecyduje, czy zatwierdzić wydatki 5 sierpnia.

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁOCodzienna poczta / wiza tajska
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/