Mały żółw morski uratowany w Laem Chabang wyrzucony na plażę

Chonburi-

ZDJĘCIA: Stacja Ochrony Żółwi Morskich Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii

Oficerowie w Stacji Ochrony Żółwi Morskich Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii
zostali powiadomieni w ten weekend, że na plaży w Laem Chabang znaleziono żywego małego żółwia morskiego.

Żółw morski został zabrany z powrotem na stację. Jest to zagrożony wyginięciem mały żółw morski Hawksbill w wieku około czterech miesięcy. Waży 106 gramów i ma 8.6 centymetra długości.

Na żółwiu nie znaleziono żadnych ran. Uważa się, że żółw został porwany przez fale. Żółw nadal może pływać samodzielnie i jest zdrowy.

Jest teraz leczony na stacji, zanim zostanie wypuszczony z powrotem do swojego domu w morzu. Korzystając z nowoczesnych technologii, urzędnicy będą mogli również śledzić i monitorować stan zdrowia żółwia morskiego.

W ciągu ostatniego miesiąca na tym obszarze doszło do kilku zgonów żółwi morskich, w tym dużego dorosłego żółwia szylkretowego około tydzień wcześniej w Jomtien. Żyjący i

 

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOStacja ochrony żółwi morskich Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/