Czołowy hotelarz z Pattaya twierdzi, że turystyka luksusowa w mieście rośnie wraz ze spadkiem regularnej turystyki

Czołowy hotelarz w Pattaya oświadczył dziś Siamowi Rathowi, że pomimo zagłady i przygnębienia wielu osób w mieście związanych z turystyką, a wiele firm ściga się na dno, jeśli chodzi o najniższe ceny, które firmy, ośrodki wypoczynkowe, hotele, restauracje, bary , a kluby skoncentrowane na klientach luksusowych i premium odnotowały wzrost wyników z roku na rok pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej dla turystów z klasy średniej i budżetowej.

Ponieważ liczba milionerów na świecie rośnie z dnia na dzień, w nadchodzących latach będą przybywać do Pattaya, powiedział Pornphan Rattanaphitaksakun, kierownik Mason Resort.

Do września wille są przecenione do „tylko” 9,600 bahtów.

Pornphan powiedział Siamowi Rathowi, że w okresie 2016-2022 szacuje się, że liczba milionerów na całym świecie wzrośnie o 8.1%.

Rynek dóbr luksusowych dla bogatych turystów jest podzielony na różne segmenty – Pornphan powiedziała, że ​​20% z tego to segment „okazjonalny”, na którym się skoncentrowała.

Witryna Mason zawiera również pakiet przedślubny, w tym sesję zdjęciową za 28,000 XNUMX bahtów za noc. Obejmuje to butelkę wina musującego i uzupełniany minibar. Obejmuje nawet romantyczną kolację dla dwojga.

Pakiet wyjazdowy dla par na trzy dni i dwie noce kosztuje 41,999 bahtów ++.

Pornphan powiedział, że „Badania rynku przejrzystości” wskazują na dalszy wzrost na rynku luksusowych produktów końcowych w ciągu najbliższych kilku lat.

Stwierdziła, że ​​te firmy, które koncentrują się na dostarczaniu najwyższej jakości usług klientom o wysokich dochodach do dyspozycji, odniosą pozytywne korzyści nawet w trudnej gospodarce.

ŹRÓDŁOSiam Rat
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/