Kierowca motocykla zginął w wypadku drogowym w Chonburi

Kierowca motocykla zginął w wypadku drogowym w Chonburi
ZDJĘCIA: Wiadomości lokalne Chonburi

Chonburi – Kierowca motocykla zmarł po zderzeniu z sedanem wcześnie rano, 26 lipca 2019 r. W Chonburi.

Policja Hua Yai została powiadomiona o wypadku tuż po północy na drodze nr 331 (Nakhon Ratchasima – Sattahip Road) w Banglamung.

Policja i ratownicy Sawangboriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia. Na drodze znaleziono ciało niezidentyfikowanego Taja.

W pobliżu znaleźli uszkodzony motocykl. Na poboczu drogi, w rowie, znaleźli sedana, którego kierowcą z lekkimi obrażeniami zabrano do szpitala.

Na tym etapie policja uważa, że ​​kierowca sedana jechał z dużą prędkością i w okolicy nie było wystarczającej ilości światła. Następnie sedan zderzył się z motocyklem.

Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Źródła: Wiadomości lokalne Chonburi

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/