Kierowca motocykla zginął w wypadku drogowym w Chonburi

Kierowca motocykla zginął w wypadku drogowym w Chonburi
ZDJĘCIA: Wiadomości lokalne Chonburi

Chonburi – Kierowca motocykla zmarł po zderzeniu z sedanem wcześnie rano, 26 lipca 2019 r. W Chonburi.

Policja Hua Yai została powiadomiona o wypadku tuż po północy na drodze nr 331 (Nakhon Ratchasima – Sattahip Road) w Banglamung.

Policja i ratownicy Sawangboriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia. Na drodze znaleziono ciało niezidentyfikowanego Taja.

W pobliżu znaleźli uszkodzony motocykl. Na poboczu drogi, w rowie, znaleźli sedana, którego kierowcą z lekkimi obrażeniami zabrano do szpitala.

Na tym etapie policja uważa, że ​​kierowca sedana jechał z dużą prędkością i w okolicy nie było wystarczającej ilości światła. Następnie sedan zderzył się z motocyklem.

Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Źródła: Wiadomości lokalne Chonburi

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/