Brudne ścieki śmierdzą w okolicy Nongplalai, lokalni mieszkańcy błagają o pomoc urzędników miejskich

Nonplalai-

Mieszkańcy obszaru Nonplalai w ciągu ostatnich sześciu lat zwracali się o pomoc do władz miejskich w związku z brudnymi ściekami. Oświadczyli mediom dzisiaj, 29 lipca 2019 r., że śmierdząca woda nadal zalewa lokalne drogi i jest dużą niedogodnością dla lokalnych mieszkańców i turystów.

Droga, o której mówią, że jest głównym problemem, jest główną trasą do wielu popularnych miejsc turystycznych i więzienia w Pattaya.

Burmistrz Nongplalai Pinyo Homklan twierdzi, że ścieki pochodzą z więzienia w Pattaya.

Powiedział powiązanej prasie, że to więzienie jest przepełnione więźniami bardziej, niż może obsłużyć ich system oczyszczania ścieków. Mówi, że gmina informowała więzienie w ciągu ostatnich sześciu lat, aby rozwiązać ten problem, jednak nie widać żadnych oznak postępu.

Urzędnicy z aresztu śledczego w Pattaya odpowiedzieli na twierdzenia burmistrza, że ​​właśnie w zeszłym miesiącu uruchomili nowy system oczyszczania ścieków. Twierdzą, że osobiście sprawdzają, czy woda została już uzdatniona przed wypuszczeniem.

Jednak urzędnicy gminy twierdzą, że będą kontaktować się z więzieniem i samodzielnie sprawdzać jakość wody i proces usuwania.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/