Tajski mężczyzna ranny w głowę w zderzeniu z kierowcą pickupa w Chon Buri

Chonburi-

Kierowca motocykla doznał poważnych obrażeń po zderzeniu z pickupem w Chonburi we wczesnych godzinach porannych 29 lipca 2019 r.

Ratownicy Smoka zostali powiadomieni o poważnym wypadku w dystrykcie Mueang Chonburi około godziny 12. Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dwa pojazdy, motocykl i pickupa, oba uszkodzone.

W pobliżu ratownicy znaleźli tajlandzkiego kierowcę motocykla, który doznał poważnych obrażeń. Nie został od razu zidentyfikowany, ale wydawał się mieć niewiele ponad dwadzieścia lat. Został przewieziony do miejscowego szpitala w ciężkim stanie.

Kierowca pickupa powiedział prasie, że motocykl zderzył się czołowo z pickupem.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie i sprawdza pobliski materiał z kamer CCTV, aby prawidłowo ustalić winę wypadku.

Źródło zdjęcia: Dragon Rescue Team

ŹRÓDŁORescue smoka
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/