Tajlandczyk ranny w głowę w zderzeniu z kierowcą pickupa w Chon Buri

Chonburi-

Kierowca motocykla odniósł poważne obrażenia po zderzeniu z ciężarówką w Chonburi we wczesnych godzinach porannych 29 lipca 2019 r.

Dragon Rescue Workers zostali powiadomieni o poważnym wypadku w dystrykcie Mueang Chonburi około godziny 12:30. Przybyli na miejsce zdarzenia zastali dwa uszkodzone pojazdy, motocykl i pickupa.

W pobliżu ratownicy znaleźli ciężko rannego kierowcę motocykla z Tajlandii. Nie został natychmiast zidentyfikowany, ale wydawał się mieć około dwudziestki. W ciężkim stanie został przewieziony do miejscowego szpitala.

Kierowca pickupa powiedział prasie, że motocykl zderzył się czołowo z pickupem.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie i sprawdza nagrania z kamer CCTV w pobliżu, aby właściwie ustalić winę za wypadek.

Źródło zdjęcia: Dragon Rescue Team

Zapisz się!
ŹRÓDŁOratunek smoka
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/