Tajka ciężko ranna po nocnym wypadku samochodowym w Naklua

Pattaya – Tajka odniosła poważne obrażenia po tym, jak sedan uderzył w pickupa i zniszczył wiele zaparkowanych motocykli w Naklua.

Zespół ratunkowy Sawanga Boriboon został powiadomiony o wypadku w Naklua dziś rano, 29 lipca 2019 r., około godziny 2:30.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli uszkodzony sedan, pickupa i kilka uszkodzonych motocykli.

Na miejscu znaleziono ciężko ranną kobietę. Została przewieziona do szpitala Banglamung. W chwili wypadku prasie nie podano jej danych.

Świadkowie powiedzieli ratownikom, że sedan uderzył w pickupa z dużą prędkością. W tym momencie pickup uderzył w zaparkowane motocykle na poboczu drogi.

Policja kontynuuje dochodzenie i dokona przeglądu CCTV w okolicy, aby ustalić konkretną winę za wypadek.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/