Kanadyjczyk aresztowany po lekkomyślnej jeździe skuterem wodnym w Pattaya, przeszkadzaniu turystom i ucieczce z aresztu

Kanadyjczyk aresztowany za niebezpieczną jazdę skuterem wodnym w Pattaya ZDJĘCIA: saitotakci

Pattaya – Kanadyjczyk został aresztowany dziś rano, 31 lipca 2019 r., po tym, jak niebezpiecznie prowadził skuter wodny w pobliżu molo Bali Hai. Funkcjonariusze Pattaya ścigali dziś rano Kanadyjczyka, który lekkomyślnie prowadził skuter wodny w pobliżu molo i próbował ich ominąć.

Według urzędników mężczyzna, którego nazwisko nie zostało ujawnione przez policję, jeździł skuterem wodnym wokół molo, plaży Na Jomtien i Koh Lan z dużą prędkością. Według funkcjonariuszy powodował zamieszanie publiczne wśród innych, lekkomyślnie przelatując wokół innych łodzi i promów. Przerażeni byli również okoliczni turyści.

Według operatorów łodzi motorowych próbował również wspiąć się na łodzie motorowe ze swojego skutera wodnego i nękał ich oraz turystów.

Władze powiedziały, że mężczyzna wjechał swoim skuterem wodnym bezpośrednio pod molo Bali hai oraz wokół i pod promami, które zatrzymały się przy molo. Funkcjonariusze ostrzegli Kanadyjczyka i próbowali go zatrzymać, ale uciekł pieszo. Funkcjonariuszom udało się go zatrzymać po dłuższym pościgu pieszym. Został zatrzymany w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Mężczyzna był widziany uśmiechając się i śmiejąc się z sytuacji, siedząc w kajdankach i nie odpowiadał na żadne pytania dotyczące jego nieobliczalnych i niebezpiecznych działań.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/