Kanadyjczyk aresztowany po lekkomyślnej jeździe skuterem wodnym w Pattaya, przeszkadzaniu turystom i ucieczce z aresztu

Kanadyjczyk aresztowany za niebezpieczną jazdę skuterem wodnym w Pattaya ZDJĘCIA: saitotakci

Pattaya – Kanadyjczyk został aresztowany dziś rano, 31 lipca 2019 r., po niebezpiecznej jeździe skuterem wodnym w pobliżu molo Bali Hai. Oficerowie Pattaya ścigali dziś rano Kanadyjczyka, który lekkomyślnie prowadził skuter wodny w pobliżu molo i próbował ich uniknąć.

Według urzędników, mężczyzna, którego nie wymieniła policja, jeździł skuterem wodnym z dużą prędkością wokół molo, plaży Na Jomtien i Koh Lan. Według oficerów powodował publiczne zamieszanie wśród innych, lekkomyślnie pływając wokół innych łodzi i promów. Turyści w pobliżu również byli przerażeni.

Według operatorów łodzi motorowych próbował również wspinać się na łodzie motorowe ze swojego skutera wodnego i nękał ich oraz turystów.

Władze powiedziały, że mężczyzna jechał na skuterze wodnym bezpośrednio pod molo Bali hai oraz wokół i pod promami, które zatrzymały się przy molo. Funkcjonariusze ostrzegli Kanadyjczyka i próbowali go zatrzymać, ale uciekł na piechotę. Funkcjonariuszom udało się go złapać po dłuższej pogoni. Został aresztowany za dalsze działania prawne.

Mężczyzna był widziany uśmiechnięty i śmiejący się z sytuacji siedząc w kajdankach i nie odpowiadał na żadne pytania dotyczące jego nieobliczalnych i niebezpiecznych działań.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/