Właściciel baru piwnego w Laosie przeżył po wypiciu wybielacza w próbie samobójczej w Pattaya

Pattaya-

Laotczyk przeżył po wypiciu wybielacza, próbując popełnić samobójstwo w kondominium w Pattaya.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie o godzinie 10:30 zeszłej nocy, 2019 lipca 30 r. Przybyli na miejsce zdarzenia w sypialni, aby znaleźć XNUMX-letniego Laos National na podłodze, poważnie rannego.

Został przewieziony do szpitala Banglamung i jest w stabilnym stanie.

Jego sąsiad powiedział Pattaya News, że mężczyzna jest właścicielem lokalnego baru piwnego, który mieszka sam w pokoju. Sąsiad powiedział Pattaya News, że rzekomo mężczyzna próbował się zabić kilka innych razy i nie udało się.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/