Właściciel baru piwnego w Laosie przeżył po wypiciu wybielacza w próbie samobójczej w Pattaya

Pattaya-

Laotczyk przeżył po wypiciu wybielacza, próbując popełnić samobójstwo w kondominium w Pattaya.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie o godzinie 10:30 zeszłej nocy, 2019 lipca 30 r. Przybyli na miejsce zdarzenia w sypialni, aby znaleźć XNUMX-letniego Laos National na podłodze, poważnie rannego.

Został przewieziony do szpitala Banglamung i jest w stabilnym stanie.

Jego sąsiad powiedział Pattaya News, że mężczyzna jest właścicielem lokalnego baru piwnego, który mieszka sam w pokoju. Sąsiad powiedział Pattaya News, że rzekomo mężczyzna próbował się zabić kilka innych razy i nie udało się.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/