Właściciel baru piwnego w Laosie przeżył po wypiciu wybielacza w próbie samobójczej w Pattaya

Pattaya-

Laotańczyk przeżył po wypiciu wybielacza, który próbował popełnić samobójstwo w apartamentowcu w Pattaya.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o incydencie wczoraj wieczorem, 10 lipca 30 r. o godzinie 2019:30. Przybyli na miejsce zdarzenia w sypialni i zastali na podłodze ciężko rannego obywatela Laosu.

Został przewieziony do szpitala Banglamung, jego stan jest stabilny.

Jego sąsiad powiedział The Pattaya News, że mężczyzna jest właścicielem lokalnego baru piwnego i mieszka samotnie w tym pokoju. Sąsiad powiedział The Pattaya News, że mężczyzna rzekomo próbował popełnić samobójstwo kilka razy, ale bezskutecznie.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/