Mieszkańcy i turyści nadal narzekają na molo Bali Hai – tym razem opuszczona „nowa” fontanna

Bali Hai Molo-

Mieszkańcy Pattaya skarżyli się na tańczącą fontannę na molo Bali Hai w Pattaya po tym, jak przestała działać.

Oto zdjęcie fontanny w lepsze czasy:

Miejscowi wezwali władze miasta i Bali Hai do podjęcia działań w sprawie opuszczonej fontanny. Ta tańcząca fontanna robiła wrażenie na turystach na molo Bali Hai w przeszłości jako nowy punkt orientacyjny w Pattaya, jednak w ciągu niecałego roku stała się nieaktywna i opuszczona z powodu braku konserwacji zapobiegawczej.

Tańcząca fontanna była wcześniej zaplanowana na dwa pokazy dziennie, jeden rano od 7:30 do 9:30 i jeden wieczorem od 4:10 do XNUMX:XNUMX.

Teraz pokazy się skończyły, ponieważ wiele części jest uszkodzonych w fontannie, a także stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa. Miejscowi mają nadzieję, że poprzez naświetlenie tego problemu lokalnej prasie, w tym The Pattaya News, władze podejmą działania i naprawią problem.

Oto jak to wygląda dzisiaj:

Dzieje się tak po wielu skargach i komentarzach lokalnej prasy, w tym The Pattaya News, dotyczących stanu promenady, która również ma mniej niż rok.

Oto dzisiejszy deptak:

 

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/