Pattaya Remand Prison pracuje nad rozwiązaniem problemu ścieków, pokazuje prasie nowy system uzdatniania wody

Nongplai –

Areszt śledczy w Pattaya pospieszył z rozwiązaniem bieżących problemów ze ściekami, które spływają na drogi publiczne i teren w pobliżu więzienia.

Lokalni mieszkańcy w rejonie Nongplalai wzywali władze miejskie o pomoc w sprawie ścieków przez ostatnie sześć lat, jednak dopiero niedawno, wraz z uwagą lokalnych mediów, w tym The Pattaya News, podjęto działania.

Czytaj więcej TUTAJ.
https://thepattayanews.com/2019/07/29/foul-wastewater-stinks-up-nongplalai-area-local-residents-plead-for-help-with-city-officials/?fbclid=IwAR3WN7GZ5FcnzqLlzwPmgISxhaln607seP7y9N0F4AoGqWgtzBzm_leWTHY

Komendant aresztu śledczego w Pattaya, Wachirawit Wachiraluephan, powiedział dziś prasie podczas zwiedzania oczyszczalni ścieków: „Mamy wielu więźniów, więcej niż nasz system oczyszczania ścieków może obecnie obsłużyć. Jednak ostatnio zainwestowaliśmy w nowy system leczenia, który właśnie został uruchomiony.


„Kontynuowaliśmy prace nad rozwiązaniem tego problemu, odkąd gmina poinformowała nas o problemach”.

„Oczekuje się, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy nowy system uzdatniania wody będzie działał bez zarzutu. Ścieki nie będą przelewać się na drogi publiczne i teren.”

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/