Siedem osób zostało rannych, w tym kierowca, gdy sedan wjechał na ruchliwy wieczorny targ w Chonburi

Chonburi – Wiele osób doznało obrażeń po tym, jak sedan uderzył w ruchliwy wieczorny targ w dzielnicy Panthong wczoraj, 30 lipca 2019 r., około godziny 7:00.

Ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że uszkodzony sedan rozbił się o wiele stoisk z jedzeniem i sprzedawców. Wielu rannych sprzedawców i kupujących leżało rannych na ziemi. Wewnątrz pojazdu znaleziono 46-letniego Rachan Panwongsę, kierowcę sedana, który również doznał poważnych obrażeń.

W sumie sześć osób na targu zostało rannych i przewieziono je do lokalnego szpitala w celu leczenia obrażeń. Żaden z obrażeń nie zagrażał życiu.

Policja Panthong kontynuuje dochodzenie, ponieważ dokładna przyczyna wpadnięcia Rachan na rynek nie była jasna, a doniesienia naocznych świadków na temat tego, co dokładnie się wydarzyło, były różne. Policja planuje przesłuchanie Rachan po tym, jak wyzdrowieją po urazach w szpitalu.

Zdjęcia: Dragon Rescue

ŹRÓDŁORescue smoka
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/