Siedem osób zostało rannych, w tym kierowca, gdy sedan wjechał na ruchliwy wieczorny targ w Chonburi

Chonburi – Wczoraj, 30 lipca 2019 r. około godziny 7:00, wiele osób odniosło obrażenia po tym, jak sedan wjechał w ruchliwy wieczorny targ w dzielnicy Panthong.

Służby ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia i stwierdziły, że uszkodzony sedan wjechał w kilka stoisk z żywnością i sprzedawców. Wielu rannych sprzedawców i kupujących leżało rannych na ziemi. W pojeździe znaleziono 46-letniego Rachan Panwongsę, kierowcę sedana, który również odniósł poważne obrażenia.

W sumie sześć osób na targu zostało rannych i przewieziono je do lokalnego szpitala, aby opatrzyć ich obrażenia. Żadne z obrażeń nie zagrażało życiu.

Policja w Panthong kontynuuje dochodzenie, ponieważ dokładna przyczyna uderzenia Rachan w rynek nie jest jasna, a zeznania naocznych świadków różnią się co do tego, co dokładnie się wydarzyło. Policja planuje przesłuchać Rachana, gdy ten wróci do zdrowia po obrażeniach w szpitalu.

Zdjęcia: Ratunek smokom

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOratunek smoka
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/