Pracownik sklepu z masażem męskim znaleziony martwy w mieszkaniu w Pattaya

Pattaya-

Policja miasta Pattaya została powiadomiona o incydencie o godzinie 3:2 tego popołudnia, 2019 sierpnia XNUMX r., w mieszkaniu w Soi Setthi przy Prathamnak Road w Pattaya. Okoliczni mieszkańcy skarżyli się na nieprzyjemny zapach wydobywający się z mieszkania i przytłaczający okolicznych mieszkańców.

Policja i ratownicy przybyli do mieszkania, które było zamknięte od wewnątrz. Z pokoju wydobywał się nieprzyjemny zapach. Policja wyłamała drzwi, aby znaleźć ciało mężczyzny, które później zostało zidentyfikowane jako 35-letni obywatel Tajlandii, pan Anoma Bandit.

Policja uważa, że ​​pan Anoma zmarł co najmniej siedem dni przed znalezieniem jego ciała. Pokój był zdezorganizowany, a rzeczy osobiste były porozrzucane po całym mieszkaniu. Właściciel mieszkania powiedział policji, że pan Anoma mieszkał sam w mieszkaniu przez ponad dwa lata i nigdy nie sprawiał żadnych problemów.

Znajomy pana Anoma powiedział policji, że pracuje on w salonie masażu. Przyjaciel powiedział The Pattaya News, że pan Anoma ma poważne alergie i wcześniej miał problemy zdrowotne związane z tymi alergiami. Jednak przyczyna śmierci jest nadal ustalana, ponieważ policja kontynuuje dochodzenie.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/