Kierowca motocykla ranny w kolizji z autobusem w Chonburi

Chonburi – Kierowca motocykla doznał obrażeń nogi po zderzeniu z autobusem w Don Hua Lor dziś rano. Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o 7:30 na skrzyżowaniu Don Hua Lor w dystrykcie Mueang Chonburi.

Przybyli na miejsce i odkryli, że mężczyzna na motocyklu upadł przed autobusem. Noga motocyklisty utknęła i nie mógł się ruszyć. Ratownicy pomogli mu, zanim został przewieziony do lokalnego szpitala z drobnymi obrażeniami.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia winy wypadku, ponieważ byli ograniczonymi świadkami.

ZDJĘCIA: Dragon Rescue Chonburi 7207

ŹRÓDŁORescue smoka
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/