Kierowca motocykla ranny w zderzeniu z autobusem w Chonburi

Chonburi – Kierowca motocykla doznał obrażeń nogi po zderzeniu z autobusem w Don Hua Lor dziś rano. Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o 7:30 na skrzyżowaniu Don Hua Lor w dystrykcie Mueang Chonburi.

Przybyli na miejsce i odkryli, że mężczyzna na motocyklu upadł przed autobusem. Noga motocyklisty utknęła i nie mógł się ruszyć. Ratownicy pomogli mu, zanim został przewieziony do lokalnego szpitala z drobnymi obrażeniami.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia winy wypadku, ponieważ byli ograniczonymi świadkami.

ZDJĘCIA: Dragon Rescue Chonburi 7207

Zapisz się!
ŹRÓDŁOratunek smoka
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/