Mężczyzna poważnie ranny, gdy pijany kierowca traci kontrolę nad swoim pojazdem, zderza się z wieloma innymi samochodami w Pattaya

Mężczyzna ciężko ranny, gdy pijany kierowca traci kontrolę nad swoim pojazdem w Pattaya

Pattaya –

Mężczyzna doznał poważnych obrażeń po tym, jak dziś rano pijany kierowca stracił kontrolę nad swoim pojazdem w Pattaya. Uszkodzone zostały również trzy inne pojazdy.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o wypadku o 3 nad ranem na Pattaya Sai 3 Road w North Pattaya. Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć 37-letniego Chanona Peechanona, który doznał poważnych obrażeń. Został przewieziony do pobliskiego szpitala.

W pobliżu policja znalazła trzy uszkodzone pojazdy. Jeden z kierowców, 24-letni Termchock Tangjaroenkitskun, był mocno pod wpływem alkoholu. Nie został ranny.

Świadkowie powiedzieli policji, że pan Tangjaroenkitskun zderzył się z pojazdami zaparkowanymi na przeciwległym pasie. Jednak policja kontynuuje dochodzenie i przeprowadziła test alkoholowy kierowcy w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Test był pozytywny i został aresztowany na miejscu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/