Policja w Pattaya zwiększa środki bezpieczeństwa po zamachach bombowych w Bangkoku, ogłasza Pattaya bezpieczną dla turystów i mieszkańców

Policja w Pattaya ogłasza wzmożone pomiary bezpieczeństwa po bombach w Bangkoku Pattaya –

Policja w Pattaya potwierdziła, że ​​Pattaya jest bezpieczna po tym, jak zwiększyła środki bezpieczeństwa po bombach w Bangkoku wczoraj, w piątek, 2 sierpnia 2019 r. Zeszłej nocy policja Pattaya ustawiła punkty kontrolne na drodze Sukhumvit w południowej części Pattaya.

Sprawdzali każdy pojazd, który przejeżdża przez punkty kontrolne. Podpułkownik Saranphong Maithongkunthorn z policji miejskiej w Pattaya mówi: „Po bombach w Bangkoku chcemy mieć pewność, że ludzie i turyści w Pattaya są bezpieczni”.

„Nie znaleźliśmy żadnych podejrzanych przedmiotów ani ludzi w okolicy. Jeśli ktoś zobaczy coś podejrzanego, zadzwoń na policję.

Policja pilnowała również, aby kierowcy nie byli odurzeni i posiadali odpowiednie prawo jazdy i dowód tożsamości do prowadzenia pojazdów. Policja poinformowała Pattaya News, że losowe punkty kontrolne i przypadkowe zatrzymania podejrzanych osób będą kontynuowane w ciągu najbliższych kilku dni.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/