Minister turystyki Tajlandii odwiedza miejsca turystyczne, zapewnia turystów, że Tajlandia jest bezpieczna

File Photo, tajski minister turystyki.

Nowo mianowany minister turystyki i sportu Tajlandii był wczoraj wieczorem w Chinatown w Bangkoku, 2 sierpnia 2019 r., zapewniając zagranicznych turystów, że w Tajlandii wszystko jest w porządku pomimo serii bombardowań i pożarów w stolicy wczoraj rano.

Pipat Ratchakitprakarn dołączył do urzędników Urzędu Turystyki Tajlandii i Policji Turystycznej podczas ćwiczenia PR na Yaowarat Road.

„Jestem tutaj, aby zapewnić zagranicznych turystów, że Tajlandia jest bezpieczna” – powiedział. „Sprawą zajmuje się rząd”.

Zdjęcia przedstawiały Pipata rozmawiającego radośnie z zagranicznymi turystami cieszącymi się zgiełkiem Chinatown.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/