Kierowca zasypia za kierownicą, przewraca pojazd w Pattaya podczas wypadku w niedzielę rano-wideo

Kierowca zasypia za kierownicą, przeżywa z niewielkimi obrażeniami, gdy jego pojazd zostaje przewrócony w Pattaya-

Kierowca doznał drobnych obrażeń po przewróceniu się jego pojazdu, gdy wczoraj rano zasnął za kierownicą, donosi The Pattaya News. Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o wypadku na South Pattaya Road wczoraj rano o 8:12.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewrócony pojazd na drodze.

Kierowca płci męskiej, 36-letni Preecha Chareepohn, utknął w przewróconym pojeździe. Miejscowi mieszkańcy pomogli mu wydostać się z pułapki. Odniósł tylko drobne obrażenia. Kierowca powiedział świadkom, że zasnął za kierownicą.

Wczoraj informowaliśmy, że policja w Pattaya początkowo podejrzewała, że ​​alkohol może być czynnikiem, jednak pan Chareepohn uzyskał negatywny wynik testu na obecność pod wpływem alkoholu. Policja kontynuuje śledztwo.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/