Haczyki wędkarskie znalezione wewnątrz martwego żółwia morskiego w Chonburi.

Haczyki wędkarskie znalezione wewnątrz martwego żółwia morskiego w Chonburi.

Śri Racza –

Haczyki wędkarskie zostały znalezione wewnątrz martwego żółwia morskiego na plaży w Bang Phra w ten weekend. Funkcjonariusze Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) zostali powiadomieni przez lokalnych mieszkańców, że żółw morski został znaleziony martwy na plaży Captain Yut.

To była zagrożona wyginięciem samica żółwia szylkretowego. Ma 65 cm szerokości i 73 cm długości. Nie znaleziono na nim żadnego mikroczipa, który jest powszechnie używany do śledzenia wielu zagrożonych wyginięciem żółwi morskich w okolicy.

Żółw zaczął gnić z powodu czasu spędzonego na słońcu.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​w jego jelicie znaleziono dwa haczyki wędkarskie.

To co najmniej siódmy martwy żółw morski znaleziony na tym obszarze w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Żółwie mają chronione tereny lęgowe na pobliskich wyspach, a Zatoka w pobliżu Pattaya jest wspólnym terenem lęgowym i żerowiskowym żółwi.

FOTO: DMCR

Zapisz się!
ŹRÓDŁODMCR
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/