Haczyki wędkarskie znalezione wewnątrz martwego żółwia morskiego w Chonburi.

Haczyki wędkarskie znalezione wewnątrz martwego żółwia morskiego w Chonburi.

Śri Racza –

W ten weekend w martwym żółwiu morskim na plaży w Bang Phra znaleziono haczyki wędkarskie. Funkcjonariusze Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) zostali powiadomieni od lokalnych mieszkańców, że żółw morski został znaleziony martwy na plaży Captain Yut.

Była to zagrożona samica żółwia szylkretowego. Ma 65 centymetrów szerokości i 73 centymetry długości. Nie znaleziono na nim mikrochipów, które są powszechnie używane do śledzenia wielu zagrożonych żółwi morskich w okolicy.

Żółw zaczął się rozkładać pod wpływem czasu na słońcu.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​w jego jelicie znaleziono dwa haczyki.

To co najmniej siódmy martwy żółw morski znaleziony na tym obszarze w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Żółwie mają chronione tereny lęgowe na pobliskich wyspach, a Zatoka Pattaya jest powszechnym miejscem lęgowym i żerowiskowym dla żółwi.

ZDJĘCIE: DMCR

ŹRÓDŁODMCR
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/