Zagraniczny turysta uratowany z wody na molo w Pattaya po wskoczeniu po upuszczoną koszulę

https://web.facebook.com/1738937336425990/videos/1726465617489405/?t=0

Cudzoziemiec wyciągnięty z wody na molo w Pattaya

Pattaya –
Cudzoziemiec został wyciągnięty z wody na molo Bali Hai w Pattaya ostatniej nocy, w niedzielę 4 sierpnia 2019 r.

Funkcjonariusze na molo zeszłej nocy wyciągnęli z wody obcego mężczyznę, który postanowił zeskoczyć z molo.

Według świadków i Wydziału Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego w Pattaya City mężczyzna próbował kilka razy samodzielnie wyjść z wody, ale nie udało mu się, ponieważ był zbyt słaby.

Świadkowie zeznali w wydziale Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego, że mężczyzna, którego nie wymieniono w prasie, skoczył do wody, gdy chciał podnieść koszulę swojej dziewczyny, którą przez przypadek wrzuciła do wody.

Operator łodzi powiedział funkcjonariuszom Wydziału Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego, że cudzoziemiec niedawno wrócił z imprezy na jachcie. Wracał do swojego domu, ale był pod wpływem alkoholu, kiedy podjął decyzję o wskoczeniu do wody po koszulę swojej dziewczyny.

WIDEO: Kontrola bezpieczeństwa morskiego Pattaya City

 

ŹRÓDŁOKontrola bezpieczeństwa morskiego Pattaya City
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/