Zagraniczny turysta uratowany z wody na molo w Pattaya po wskoczeniu po upuszczoną koszulę

https://web.facebook.com/1738937336425990/videos/1726465617489405/?t=0

Cudzoziemiec wyciągnięty z wody na molo w Pattaya

Pattaya –
Zeszłej nocy, w niedzielę 4 sierpnia 2019 r., na molo Bali Hai w Pattaya wyciągnięto z wody obcego mężczyznę.

Wczoraj wieczorem funkcjonariusze na nabrzeżu wyciągnęli z wody cudzoziemca, który zdecydował się zeskoczyć z nabrzeża.

Według świadków i Wydziału Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego miasta Pattaya, mężczyzna kilkakrotnie próbował samodzielnie wydostać się z wody, ponieważ był za słaby.

Świadkowie zeznali Wydziałowi Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego, że mężczyzna, który nie został wymieniony w prasie, zeskoczył do wody, chcąc podnieść koszulę swojej dziewczyny, która przez przypadek upuściła ją do wody.

Operator łodzi powiedział funkcjonariuszom Wydziału Kontroli Bezpieczeństwa Morskiego, że cudzoziemiec niedawno wrócił z imprezy na jachcie. Wracał do domu, ale był pod wpływem alkoholu, gdy podjął decyzję o wskoczeniu do wody, aby zdobyć koszulkę swojej dziewczyny.

WIDEO: Kontrola bezpieczeństwa morskiego w mieście Pattaya

 

ŹRÓDŁOKontrola bezpieczeństwa morskiego, miasto Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/