Mężczyzna zginął siedząc na środku obwodnicy Chonburi, na środku drogi

Zdjęcie mężczyzny na drodze wykonane przez telefon komórkowy. Codzienne wiadomości kredytowe.

Chonburi-

Policja i służby ratunkowe rzuciły się na obwodnicę Chonburi w niedzielę 4 sierpnia 2019 r. po tym, jak siedzący na drodze Taj został potrącony przez samochód.

Służby ratownicze wykonały resuscytację krążeniowo-oddechową 26-letniego Thanawita Sriduangjana, który doznał urazu głowy i złamanej ręki. Podczas gdy to się działo, jego żona była we łzach, pocieszana przez przyjaciół zaledwie kilka metrów od miejsca zdarzenia. Pan Sriduangjan został zabrany przez służby ratunkowe do miejscowego szpitala, jednak wkrótce po przybyciu został uznany za zmarłego, gdyż doznał obrażeń.

Znaleziono dwa pojazdy uszkodzone na miejscu, Forda i Toyoty Vios.

Kierowca Forda, który nie został wymieniony w prasie, powiedział, że zahamował i zatrzymał się po zobaczeniu bez koszuli mężczyzny siedzącego ze skrzyżowanymi nogami na drodze. Poświecił światłami na mężczyznę i zrobił zdjęcie aparatem swojego telefonu i ostrzegł go, że może zostać uderzony.

Chwilę później usłyszał dźwięk klaksonu, a potem Toyota Vios prowadzona przez Khomsana Khiawphairee, lat 32, uderzyła w pana Sriduangjana.

Nie wiadomo, dlaczego pan Sriduangjan zdecydował się usiąść na środku ruchliwej drogi, jednak świadek na miejscu zdarzenia stwierdził, że miał niedawną kłótnię z żoną i postanowił usiąść na drodze, aby „odzyskać ją."

Pol Podpułkownik Siwakorn Janthamenchai z policji Muang Chonburi oświadczył powiązanej z nią prasie Pattaya Press, że prowadzi pełne śledztwo w sprawie incydentu.

Zapisz się!
ŹRÓDŁODaily News
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/