Premier: Rebelia, bombardowania nie wpłynęły na gospodarkę i turystykę

BANGKOK, 5 sierpnia 2019 (NNT) – Premier podziękował organom bezpieczeństwa za zapewnienie bezpieczeństwa ludziom, podkreślając, że działacze nie wpłynęli na gospodarkę ani turystykę.

Pani Narumon Pinyosinwat, rzecznik rządu, ujawniła, że ​​premier i minister obrony Gen Prayut Chan-o-cha podziękował policjantom i pracownikom ochrony za pracę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa publicznego, a także przedstawicielom mediów za pomoc w weryfikacji informacji . Potwierdziła, że ​​policja i organy bezpieczeństwa mogą kontrolować sytuację. Premier potwierdził, że incydenty nie wpłynęły na gospodarkę ani turystykę, ponieważ obcokrajowcy nie zostali ostrzeżeni ani nie zabroniono odwiedzania Tajlandii, a tylko niektóre kraje zaleciły swoim obywatelom ostrożność.

Premier zapewnił zagranicznych przedstawicieli odwiedzających Tajlandię, takich jak przedstawiciele wysokiego szczebla Unii Europejskiej i sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych, że rząd Tajlandii może kontrolować sytuację. Przedstawiciele zagraniczni rozumieją i nie martwią się ostatnimi wydarzeniami. Nadal mają zaufanie do rządu i Tajlandii.

Po zamachach bombowych w wielu miejscach władze przyspieszyły śledztwo. Organy bezpieczeństwa, w tym funkcjonariusze policji i wojska, gruntownie wzmocniły środki bezpieczeństwa w wielu miejscach. Informuje się ludzi, że rząd będzie nadal robił wszystko, co w jego mocy, aby szybko rozwiązać sytuację i zapewnić ludziom bezpieczeństwo.

Źródło: Narodowe Biuro Informacyjne Tajlandii

Zapisz się!
ŹRÓDŁONarodowe Biuro Informacyjne Tajlandii
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/