Kierowca taksówki zmiażdżony przez autobus turystyczny w Pattaya, kierowca ucieka z miejsca zdarzenia

Taksówkarz zginął zmiażdżony przez autobus w Pattaya – WIDEO Pattaya –

Kierowca taksówki zmarł na miejscu zdarzenia po tym, jak został zmiażdżony przez autobus wycieczkowy w North Pattaya wczoraj w południe, w niedzielę, 4 sierpnia. Kierowca autobusu nie został znaleziony na miejscu zdarzenia, a świadkowie zeznali, że uciekł pieszo wkrótce po wypadku.

Policja miasta Pattaya została powiadomiona o wypadku w pobliżu domu towarowego Central Marina na Pattaya Sai 2 Road. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe, które zastało uszkodzony motocykl. W pobliżu znaleźli ciało mężczyzny, którego później zidentyfikowano jako 30-letniego miejscowego taksówkarza motocyklowego Sompot Nuikaew.

Jego ciało zostało zmiażdżone, a szczątki przewieziono do miejscowego szpitala. Autobus wycieczkowy został pozostawiony bez opieki na środku drogi, ponieważ kierowca najwyraźniej uciekł z miejsca wypadku.

Świadkowie zeznali dla The Pattaya News, że autobus jechał z dużą prędkością, a kierowca motocykla próbował go wyprzedzić. Podczas próby motocyklista stracił panowanie nad swoim pojazdem, a pan Nuikaew wypadł i został zmiażdżony przez autobus.

Policja kontynuuje dochodzenie i sprawdza nagrania z monitoringu w pobliżu, aby zlokalizować zaginionego kierowcę autobusu.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/