Kierowca taksówki zmiażdżony przez autobus turystyczny w Pattaya, kierowca ucieka z miejsca zdarzenia

Kierowca taksówki zginął przygnieciony przez autobus w Pattaya – WIDEO Pattaya –

Kierowca taksówki motocyklowej zginął na miejscu zdarzenia po tym, jak został zmiażdżony przez autobus turystyczny w North Pattaya w południe wczoraj, w niedzielę, 4 sierpnia. Kierowcy autobusu nie znaleziono na miejscu, a świadkowie stwierdzili, że uciekł on pieszo wkrótce po wypadku.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o wypadku w pobliżu Central Marina Department Store na Pattaya Sai 2 Road. Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl. W pobliżu znaleźli ciało mężczyzny, który później został zidentyfikowany jako 30-letni lokalny taksówkarz motocyklowy Sompot Nuikaew.

Jego ciało zostało zmiażdżone, a jego szczątki przewieziono do miejscowego szpitala. Autobus turystyczny został pozostawiony bez nadzoru na środku drogi, ponieważ kierowca pozornie uciekł z miejsca wypadku.

Świadkowie poinformowali The Pattaya News, że autobus jechał z dużą prędkością, a kierowca motocykla próbował go wyprzedzić. Motocykl stracił kontrolę nad pojazdem podczas próby, a pan Nuikaew spadł, w którym to momencie został zmiażdżony przez autobus.

Policja kontynuuje dochodzenie i sprawdza pobliski materiał z kamer CCTV, aby zlokalizować zaginionego kierowcę autobusu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/