Według organizatorów Ocean Marina Pattaya Boat Show turystyka żeglarska przewodzi odrodzeniu turystyki na wschodnim wybrzeżu Tajlandii

PATTAYA, Tajlandia – Wschodnie wybrzeże Tajlandii stało się wiodącym kierunkiem dla turystów z całego świata i priorytetowym regionem, w którym przedsiębiorstwa chcą inwestować. Planowane ulepszenia infrastruktury drogowej, kolejowej i lotniczej, a także inwestycje wewnętrzne w projekt wschodniego korytarza gospodarczego mają mieć znaczący wpływ na biznes i wypoczynek w regionie, a przemysł morski na wschodnim wybrzeżu jest dobrze przygotowany do wspierania tego wzrost.

Położony w samym sercu przemysłu morskiego i turystyki jachtowej w regionie w Ocean Marina Yacht Club, największej marinie w Azji Południowo-Wschodniej i domem dla Ocean Marina Pattaya Boat Show, które odbędą się po raz ósmy w dniach od 21 do 24 listopada 2019 r.

„Ocean Marina Pattaya Boat Show to jedno z naszych najważniejszych wydarzeń morskich, które znacznie się zwiększyło od czasu jego inauguracji w 2012 roku. W zeszłym roku liczba odwiedzających osiągnęła prawie 6,000 5 i wzrosła o 183% rok do roku, podczas gdy ogólna liczba wzrosła o XNUMX% od pierwszego roku ”, powiedział Napong Paripontpochanapisuti, dyrektor zarządzający Ocean Property Co. Ltd., organizatorów targów Ocean Marina Pattaya Boat Show.

„Co roku inwestujemy ponad 10 milionów bahtów w rozwój programu i jego sprzedaż za granicą i w całej Tajlandii, a w tym roku dążymy do 20% wzrostu liczby odwiedzających. Naszym celem jest, aby targi stały się platformą dla branży, promując firmy i usługi związane z morzem, turystykę jachtową oraz prezentując oszałamiającą linię brzegową i wyspy wzdłuż wschodniego wybrzeża Tajlandii, a także przybliżając styl życia żeglarstwa dla większej liczby Tajów.

Targi Ocean Marina Pattaya Boat Show pomogły wygenerować 2.5 miliarda bahtów biznesu dla tajlandzkiego przemysłu morskiego w 2018 roku. Chociaż turystyka w Tajlandii przeżywa obecnie załamanie, podstawy pozostają mocne, a przyszłość wschodniego wybrzeża rysuje się w jasnych barwach, a turystyka jachtowa powinna znacząco przyczynić się do rozwoju turystyki sektor.

„Pierwsze cztery miesiące roku były bardzo dobre i chociaż liczba odwiedzających w maju i czerwcu zmniejszyła się, całkowita liczba turystów dołączających do wycieczek łodzią w Ocean Marina Yacht Club w pierwszej połowie 1 r. wzrosła o 2019% rok do roku. Chińscy i koreańscy turyści pozostają najlepszymi wycieczkowiczami jednodniowymi, ale zachęcająca jest liczba Tajów, którzy cieszą się czasem na wodzie – obywatele Tajlandii byli naszą trzecią co do wielkości narodowością w pierwszej połowie 2 r.” – skomentował Scott Finsten, kapitan portu w Ocean Marina Yacht Club, organizatorzy targów Ocean Marina Pattaya Boat Show.

To dobrze wróży turystyce żeglarskiej na wschodnim wybrzeżu. Dzięki bliskości Bangkoku coraz więcej Tajów spędza wakacje na wschodnim wybrzeżu, a wielu z nich cieszy się stylem życia na łodzi. Ponad 70% odwiedzających targi Ocean Marina Pattaya 2018 to Tajowie, a ponad 50% łodzi zacumowanych w Ocean Marina Yacht Club należy do Tajów.

„Turystyka jachtowa na wschodnim wybrzeżu Tajlandii jest stosunkowo słabo rozwinięta. Kraje takie jak Grecja, która słynie z ugruntowanego przemysłu czarterowego, i Australia, która ma dużą populację krajowych właścicieli łodzi, przewyższają obecnie Tajlandię, ale nie mają też liczby turystów w Tajlandii. Tajlandia spodziewa się w tym roku powitać około 40 milionów międzynarodowych gości, a Pattaya około 14 milionów – te liczby podkreślają ogromny potencjał turystyki jachtowej w Tajlandii i jest to coś, na czym koncentruje się Ocean Marina Yacht Club – dodał Finsten.

Na tegorocznych targach Ocean Marina Pattaya Boat Show, do 40 łodzi zostanie wystawionych przez wiodące międzynarodowe marki i brokerów łodzi. Uzupełnią je szeroka gama produktów i akcesoriów morskich, zabawek i gadżetów do łodzi, luksusowych nieruchomości, supersamochodów i nie tylko. Pokazy na żywo na wodzie odbędą się w ciągu czterech dni, a także bezpłatne rejsy jachtem, rejsy o zachodzie słońca, pokazy mody, wyskakujące restauracje i wiele atrakcji dla całej rodziny.

8. Targi Ocean Marina Pattaya Boat Show odbywają się od 21 do 24 listopada 2019 roku w największej marinie w Azji Południowo-Wschodniej, Ocean Marina Yacht Club w Pattaya.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOKomunikat prasowy, targi łodzi Ocean Marina
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/