19-letni Taj ginie w wypadku motocyklowym w Chonburi

19-letni Taj ginie w wypadku motocyklowym w Chonburi

ZDJĘCIA: Dragon Rescue Chonburi

Tekst: Wiadomości z Pattaya

Męski kierowca motocykla został znaleziony martwy przez Dragon Rescue Services po tym, jak odpowiedział na wezwanie w pobliżu targu Nongmon w Samet w dzielnicy Mueang Chonburi zeszłego wieczoru 5 sierpnia 2019 r. Nastolatek zderzył się z barierami drogowymi i rozbił się, zanim został przejechany przez duży ciężarówka po ciężkim urazie głowy.

Po przybyciu na miejsce, Dragon Rescue Services znalazł mocno uszkodzony motocykl, a w pobliżu znajdowało się ciało kierowcy motocykla, który został zidentyfikowany jako 19-letni Premchai Fakseemuang. Jego szczątki przewieziono do miejscowego szpitala.

Kierowca ciężarówki biorący udział w wypadku czekał na policję z Chonburi na miejscu zdarzenia. Kierowca powiedział ratownikom Dragona, że ​​motocykl próbował z dużą prędkością wyprzedzić jego ciężarówkę po prawej stronie.

Jednak prawy pas był obecnie w budowie z kilkoma barierami i sygnałami świetlnymi na drodze, które uniemożliwiały nastolatkowi skorygowanie kursu. Motocykl zderzył się z barierkami, zanim pan Fakseemuang spadł pod kierownicą ciężarówki, umierając natychmiast z powodu poważnego urazu głowy według ratowników.

Policja kontynuuje śledztwo.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/