19-letni Tajlandczyk zginął w wypadku motocyklowym w Chonburi

19-letni Tajlandczyk zginął w wypadku motocyklowym w Chonburi

ZDJĘCIA: Chonburi na ratunek smokom

Tekst: Wiadomości z Pattaya

Służba ratownicza Dragon Rescue Services znalazła zwłoki mężczyzny kierującego motocyklem po otrzymaniu wezwania w pobliżu targu Nongmon w Samet w dystrykcie Mueang Chonburi zeszłego wieczoru, 5 sierpnia 2019 r. Nastolatek zderzył się z barierami na budowie drogi i rozbił się, zanim został przejechany przez duży pojazd. ciężarówka doznała ciężkiego urazu głowy.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia firma Dragon Rescue Services znalazła mocno uszkodzony motocykl, a w pobliżu znajdowało się ciało kierowcy motocykla, którego zidentyfikowano jako 19-letniego Premchai Fakseemuanga. Jego szczątki przewieziono do lokalnego szpitala.

Kierowca ciężarówki biorący udział w wypadku czekał na miejscu na policję w Chonburi. Kierowca powiedział ratownikom Dragon, że motocyklista z dużą prędkością próbował wyprzedzić jego ciężarówkę po prawej stronie.

Jednak prawy pas był obecnie w budowie, a na drodze znajdowało się kilka barier i sygnalizacji świetlnej, które uniemożliwiały nastolatkowi skorygowanie kursu. Według ratowników motocykl zderzył się z barierkami, po czym pan Fakseemuang spadł pod koła ciężarówki i zmarł na miejscu w wyniku ciężkiego urazu głowy.

Policja kontynuuje śledztwo.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/