Urzędnicy miasta Pattaya oczyszczają chodnik w pobliżu molo Bali Hai, które od dawna jest źródłem skarg

Pattaya-

Chodnik prowadzący do Second Road przy molo Bali Hai w Pattaya od dawna jest źródłem skarg lokalnych mieszkańców i turystów.

Dzisiaj, 6 sierpnia 2019 r., Organy ścigania z miasta Pattaya ogłosiły, że podjęły działania w tym obszarze i odpowiedziały na skargi.

Pod przewodnictwem urzędników miejskich spraw specjalnych usunięto dziesiątki motocykli z chodnika, na którym nie było żadnych znaków parkingowych. Przywieziono ścinacze drzew, aby usunąć i przyciąć drzewa, które wdarły się na publiczny chodnik. Wkraczające znaki i druty zostały usunięte.

Urzędnicy miejscy poinformowali The Pattaya News, że obszar będzie regularnie sprawdzany, a każdy, kto zaparkuje swój motocykl na chodniku, otrzyma grzywnę w wysokości 2,000 bahtów. Chodnik jest przeznaczony dla lokalnych mieszkańców i turystów, aby przejść do iz molo Bali Hai.

Tutaj jest parę zdjęć:

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/