Mieszkańcy Pattaya skarżą się na śmierdzącą czarną wodę, która ma kopię zapasową w Kanale Południowej Pattaya

Pattaya –

Miejscowi skarżyli się na śmierdzącą czarną wodę w kanale w południowej Pattaya. Miejscowi powiedzieli The Pattaya News dzisiaj, 6 sierpnia 2019 r., Po burzy i ulewnym deszczu woda w kanale nie została prawidłowo uwolniona. Według mieszkańców kanał jest nadmiernie zatkany i stanowił problem od jakiegoś czasu, w tym przed porannymi ulewnymi deszczami, które tylko pogorszyły problem.

Woda w kanale w niektórych miejscach sięga nawet pięciu metrów.

Dodatkowo, jeśli ta czarna woda miałaby zostać wypuszczona do morza przed uzdatnianiem, spowoduje to liczne problemy środowiskowe. Miejscowi wezwali lokalne władze Pattaya do jak najszybszego rozwiązania tego problemu.

Zdjęcia w tym artykule zostały zrobione przez fotografa związanego z Pattaya News:

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/