Mieszkańcy Pattaya skarżą się na śmierdzącą czarną wodę gromadzącą się w kanale South Pattaya

Pattaya –

Miejscowi skarżyli się na śmierdzącą czarną wodę w kanale w południowej Pattaya. Miejscowi powiedzieli The Pattaya News dzisiaj, 6 sierpnia 2019 r., że po burzy i ulewnym deszczu woda z kanału nie została prawidłowo spuszczona. Zdaniem mieszkańców kanał jest nadmiernie zatkany i stanowi problem od pewnego czasu, także przed porannymi ulewnymi deszczami, które tylko pogorszyły problem.

W niektórych miejscach poziom wody w kanale sięga nawet pięciu metrów.

Dodatkowo, jeśli ta czarna woda miałaby zostać wypuszczona do morza przed oczyszczeniem, spowodowałoby to liczne problemy środowiskowe. Miejscowi wezwali lokalne władze Pattaya do jak najszybszego rozwiązania tego problemu.

Zdjęcia w tym artykule zostały wykonane przez fotografa powiązanego z Pattaya News:

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/