Kierowca motocykla ciężko ranny po zderzeniu z ciężarówką „Baht Bus”

Kierowca motocykla ciężko ranny po zderzeniu z Songtaew.

ZDJĘCIA: Dragon Rescue 72.31

Chon Buri –
Według lokalnego zespołu Dragon Rescue, męski kierowca motocykla doznał poważnych obrażeń po zderzeniu z taksówką pickupa (Song Taew) w Mueang Chonburi wczesnym rankiem, 7 sierpnia 2019 r.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku we wczesnych godzinach porannych na Sukprayoon Road na skrzyżowaniu w Napa.

Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl, który utknął z tyłu taksówki pickupa (znanego również jako autobus bahtów lub lokalnie Song Taew). W pobliżu pierwsi ratownicy znaleźli kierowcę motocykla, 46-letniego Boonroda Puangsina, który doznał poważnych obrażeń.

 

Świadkowie powiedzieli ratownikom, że taksówka pickupa zatrzymała się na skrzyżowaniu z czerwonym światłem. Motocykl nadjechał z dużą prędkością od tyłu i zderzył się z tyłem zatrzymanej ciężarówki.

Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Pattaya News podała i była obecna dwa dni wcześniej na motocyklowym taksówkarze, który zmarł, gdy został potrącony przez autobus turystyczny w North Pattaya. Żaden z kierowców nie miał pasażerów podczas tych incydentów, zauważa The Pattaya News.

Ten artykuł można znaleźć tutaj:

Kierowca taksówki zmiażdżony przez autobus turystyczny w Pattaya, kierowca ucieka z miejsca zdarzenia

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁODrużyna ratunkowa Smoka
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/