Banglamung Red Cross zapewnia posiłek dla więźniów aresztu w Pattaya na Dzień Matki

Banglamung Red Cross zapewnia posiłek dla więźniów aresztu w Pattaya na Dzień Matki

Banglamung –
Wczoraj, 9 sierpnia 2019 r. Czerwony Krzyż Banglamung wydał specjalny posiłek dla miejscowych więźniarek przed dniem matki.

W areszcie śledczym w Pattaya, prowadzonym przez naczelnika okręgu Banglamung Amnarta Jaroensri, który jest również prezesem Czerwonego Krzyża Banglamung, przygotował specjalny posiłek dla więźniarek przed Dniem Matki w poniedziałek.

Dzień Matki przypada 12 sierpnia tego roku, w dniu urodzin Królowej Matki Sirikit Kitiyakara, matki Jego Królewskiej Mości Króla Maha Vajiralongkorna Bodindradebayavarangkuna, z okazji jej 87. urodzin.

W więzieniu przebywa 580 więźniarek, którym zapewniono specjalny posiłek i niezbędne artykuły codziennego użytku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/