W wypadku motocyklowym w Chonburi ginie jeden człowiek, rani trzy nastolatki

Późnym wieczorem, 10 sierpnia 2019 r., poważny wypadek motocyklowy kosztował życie jednego człowieka i poważnie ranił trzech nastolatków w Chon Buri.

Wczoraj o 10:00 lokalna policja i służby ratunkowe poinformowały Pattaya, że ​​zostały poinformowane o poważnym wypadku w okolicy Nong Yai w pobliżu soi 8.

Na miejscu odkryli trzech ciężko rannych nastolatków i poważnie rannego Tajlanda, 33-letniego Ramina Phanomwonga.

Pan Phanomwong otrzymał pomoc w nagłych wypadkach na miejscu zdarzenia, niestety, według ratowników pan Phanomwong nie był w stanie wyzdrowieć po poważnych obrażeniach.

Świadek na miejscu zdarzenia, 25-letni Taj o imieniu Boonyarit, który podał tylko swoje imię, powiedział Pattaya News, że prędkość była poważnym czynnikiem w wypadku.

Trzej ranni nastolatki zostali zabrani do miejscowego szpitala.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/