Tajski nastolatek wypada z mieszkania Jomtien, przeżywa, przyczyna jest przedmiotem śledztwa

W bardzo wczesnych godzinach porannych w niedzielę, 11 sierpnia 2019 r., 17-letni mężczyzna z Tajlandii został zgłoszony przez lokalne służby ratownicze i wiadomości Pattaya Message Thai, że spadł z wysokiego piętra w luksusowym mieszkaniu w pobliżu Soi 12 w Jomtien w Tajlandii .

Nastolatek, którego nazwisko The Pattaya News postanowił ukryć ze względu na to, że był nieletni, został zgłoszony przez służby ratownicze ze szpitala w Bangkoku, że złamał obie nogi. Dokładna podłoga, z której spadł, nie została natychmiast ujawniona prasie. Reporterzy wiadomości z Pattaya określili podłogę jako „bardzo wysoką” i że to wielkie szczęście, że nastolatek przeżył.

Krewni nastolatka, którzy również byli wówczas obecni w kondominium, oświadczyli reporterom Pattaya Message, że nie widzieli upadku nastolatka i uważają, że był to wypadek.

Policja kontynuuje dochodzenie w sprawie incydentu, podczas gdy nastolatek wraca do zdrowia w miejscowym szpitalu po poważnych, ale niezagrażających życiu obrażeniach.

Oryginalne tajskie źródło i zdjęcie: Pattaya Message

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/