12 głównych projektów wschodniego korytarza gospodarczego w trakcie realizacji dla dystryktu Chonburi

Chonburi/Rayong-

Projekt wokół molo Chuk Samet jest jednym z dwunastu dużych projektów planowanych w celu wsparcia Wschodniego Korytarza Gospodarczego (EWG) w dystrykcie Chonburi.

Urzędnicy kierowani przez Saksita Sirirattanyoo, szefa planowania miasta i wsi w Chonburi, spotkali się dziś po południu, 12 sierpnia 2019 r., w celu planowania projektów wschodniego korytarza gospodarczego, w tym wokół molo Juk Samet. W sumie będzie 12 projektów, które są:

1. Projekt urbanistyczny wokół molo Chuk Samet

2. Projekt zagospodarowania terenu wokół dworca kolejowego Khao Chee Jan

3. Projekt zagospodarowania terenu wokół stacji kolejowej U – Tapao

4. Projekt rozwoju rynku owoców morza Samaesarn

5. Projekt rozwoju turystyki społeczności rybackiej Bang Saray

6. Projekt renowacji parku publicznego Sattahip

7. Projekt rozwoju miasta w zakresie transportu morskiego i logistyki

8. Projektowanie planów wokół molo Chuk Samet

9. Plan projektowania sieci komunikacyjnej i transportowej

10. Plan ochrony środowiska rekreacyjnego

11. Projekt planowania użyteczności publicznej

12. Metody rozwoju

Wszystko to ma na celu podtrzymanie regionu i ogólnego wzrostu gospodarczego, a także turystyki krajowej i zagranicznej.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/