Wyciek chemikaliów na drodze lokalnej w dystrykcie Chonburi po wypadku samochodowym

Chonburi Banglamung – proszek chemiczny został rozrzucony na drodze dzisiaj, 12 sierpnia 2019 r., po wypadku przyczepy.

Komendant policji Huay Yai, pułkownik Chutidet Jansong, został dziś około południa powiadomiony o wypadku na Baan Pusai Road w Khao Maikaew.

Policja, Pattaya News i inne media oraz ratownicy Sawang Boriboon przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli dwie torby z chemicznym proszkiem rozsypane na drodze.

W pobliżu policja znalazła czarny proch i przyczepę. Na miejscu czekał kierowca, 25-letni Sompong Sritoe.

Kierowca powiedział Pattaya News, że wiezie torby z czarnym węglem (mieszanka używana do produkcji opon samochodowych) do lokalnej fabryki. Gdy zbliżył się do ostrego zakrętu na drodze, stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Droga została od tego czasu oczyszczona. Nie było żadnych obrażeń, a komendant policji, pułkownik Jansong, stwierdził, że wyciek chemiczny nie spowodował większych szkód.

Kierowca został przewieziony na posterunek policji w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/