Mieszkańcy Pattaya wspólnie sprzątają miasto na Dzień Matki

Pattaya–

Aby uczcić dzisiejsze urodziny Jej Królewskiej Mości Królowej Matki, wielu lokalnych mieszkańców zgłosiło się na ochotnika do wspólnego sprzątania wielu miejsc publicznych w Pattaya dzisiejszego popołudnia.

Jej urodziny przypadają na poniedziałek, 12 sierpnia, który jest również Dniem Matki w Tajlandii.

Wiele osób ze sprzedawców plażowych w Pattaya, pracowników masażu, rybaków i Tajlandzkiego Stowarzyszenia Windsurfingu (WATH) przyłączyło się dzisiaj do sprzątania plaży Pattaya oraz wzdłuż Beach Road i Jomtien.

Oto kilka zdjęć, które reporterzy Pattaya News zrobili dzisiejszego popołudnia.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/