Mieszkańcy Pattaya łączą się, aby posprzątać miasto na Dzień Matki

Pattaya–

Aby upamiętnić dzisiejsze urodziny Jej Królewskiej Mości Królowej Matki, wielu mieszkańców zgłosiło się na ochotnika do wspólnego sprzątania wielu miejsc publicznych wokół Pattaya tego popołudnia.

Jej urodziny są poniedziałek, 12 sierpnia, który jest również Dniem Matki Tajlandii.

Wiele osób ze sprzedawców plaż w Pattaya, masażystów, rybaków i Tajlandzkiego Stowarzyszenia Windsurfingu (WATH) dołączyło dziś do sprzątania na plaży Pattaya oraz wzdłuż Beach Road i Jomtien.

Oto kilka zdjęć, które reporterzy Pattaya News zrobili dziś po południu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/