Mieszkańcy Pattaya łączą się, aby posprzątać miasto na Dzień Matki

Pattaya–

Aby upamiętnić dzisiejsze urodziny Jej Królewskiej Mości Królowej Matki, wielu mieszkańców zgłosiło się na ochotnika do wspólnego sprzątania wielu miejsc publicznych wokół Pattaya tego popołudnia.

Jej urodziny są poniedziałek, 12 sierpnia, który jest również Dniem Matki Tajlandii.

Wiele osób ze sprzedawców plaż w Pattaya, masażystów, rybaków i Tajlandzkiego Stowarzyszenia Windsurfingu (WATH) dołączyło dziś do sprzątania na plaży Pattaya oraz wzdłuż Beach Road i Jomtien.

Oto kilka zdjęć, które reporterzy Pattaya News zrobili dziś po południu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/