Tajka aresztowana za prowadzenie baru, który rzekomo oferował prostytucję nieletnich w 2017 roku

Chonburi-

Źródło zdjęcia: codzienne wiadomości

Daily News poinformował, że tajska policja wydała nakaz na 31-letnią kobietę, która prowadziła w Pattaya bar oferujący nieletnim dziewczętom.

31-letni Sudarat Leelabut lub Nanthachai, znany jako „Orm”, został w ten weekend aresztowany w restauracji w Nong Prue w Chonburi.

W lipcu 2017 r. wydano nakaz jej aresztowania pod zarzutem oferowania usług seksualnych dziewczętom w wieku od 15 do 18 lat oraz prowadzenia zakładu zatrudniającego nieletnich prostytutek.

Media podały, że od 2014 roku prowadziła znany bar w Pattaya w popularnej dzielnicy barowej.

Została aresztowana i zwolniona, a jej kaucja została zwrócona w 2017 roku, ale później prokuratorzy postanowili wnieść zarzuty wymienione w nakazie.

Od tamtej pory jest w biegu, ale w sobotę została aresztowana po jej aresztowaniu w restauracji po anonimowym powiadomieniu miejscowej policji.

ŹRÓDŁOCodzienne wiadomości/Wiza tajska
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/