Niezidentyfikowany Taj ginie po skoku do oceanu w Sattahip

Człowiek umiera po skoku do morza w Chonburi

ZDJĘCIA: Zespół nurków ratownictwa wodnego Sattahip Sawang Rojjana

Sattahip –

Mężczyzna zmarł po tym, jak w ten weekend wyskoczył z łodzi do morza.

Zespół nurkowy Sattahip Rescue donosi, że w ten weekend został powiadomiony w niedzielę rano, że niezidentyfikowany mężczyzna wskoczył do morza w pobliżu targu rybnego w Chong Samae San.

Oficerowie z Royal Thai Navy wyciągnęli jego ciało z wody. Jego szczątki przewieziono do miejscowego szpitala.

Świadkowie twierdzą, że widzieli mężczyznę skaczącego z białej łodzi do morza. Mężczyzna unosił się w wodzie, zanim spadł pod powierzchnię. Nie jest jasne, czy mężczyzna był właścicielem łodzi.

Świadkowie stwierdzili, że wezwali pomoc, ale było już za późno. Policja bada, czy przyczyną był wypadek lub możliwe samobójstwo.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/