Niezidentyfikowany Taj ginie po skoku do oceanu w Sattahip

Mężczyzna umiera po skoku do morza w Chonburi

ZDJĘCIA: Zespół nurków ratownictwa wodnego Sattahip Sawang Rojjana

Sattahip –

W ten weekend zmarł mężczyzna, który wyskoczył z łodzi do morza.

Zespół nurkowy Sattahip Rescue poinformował, że został powiadomiony w ten weekend w niedzielę rano, że niezidentyfikowany mężczyzna wskoczył do morza w pobliżu targu rybnego w Chong Samae San.

Oficerowie Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii wyciągnęli jego ciało z wody. Jego szczątki przewieziono do miejscowego szpitala.

Świadkowie twierdzą, że widzieli mężczyznę skaczącego z białej łodzi do morza. Mężczyzna unosił się w wodzie, zanim spadł pod powierzchnię. Nie wiadomo, czy mężczyzna był właścicielem łodzi.

Świadkowie zeznali, że wzywali pomocy, ale było już za późno. Policja bada, czy przyczyną był wypadek, czy też samobójstwo.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/