Niezidentyfikowany Taj ginie po skoku do oceanu w Sattahip

Człowiek umiera po skoku do morza w Chonburi

ZDJĘCIA: Zespół nurków ratownictwa wodnego Sattahip Sawang Rojjana

Sattahip –

Mężczyzna zmarł po tym, jak w ten weekend wyskoczył z łodzi do morza.

Zespół nurkowy Sattahip Rescue donosi, że w ten weekend został powiadomiony w niedzielę rano, że niezidentyfikowany mężczyzna wskoczył do morza w pobliżu targu rybnego w Chong Samae San.

Oficerowie z Royal Thai Navy wyciągnęli jego ciało z wody. Jego szczątki przewieziono do miejscowego szpitala.

Świadkowie twierdzą, że widzieli mężczyznę skaczącego z białej łodzi do morza. Mężczyzna unosił się w wodzie, zanim spadł pod powierzchnię. Nie jest jasne, czy mężczyzna był właścicielem łodzi.

Świadkowie stwierdzili, że wezwali pomoc, ale było już za późno. Policja bada, czy przyczyną był wypadek lub możliwe samobójstwo.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/