Gubernator Chonburi wraz z 2,000 wolontariuszy dołącza do sprzątania dużej plaży

Pattaya –


Gubernator Chonburi i ponad 2,000 wolontariuszy przyłączyło się dziś rano do wielkiego sprzątania Jego Królewskiej Mości Króla w Central Pattaya.

Gubernator Chonburi Pakarathon Tienchai i burmistrz Pattaya Sonthaya Khunpluem wraz z innymi urzędnikami i mieszkańcami dołączyli dziś rano do ponad 2,000 osób podczas poważnego sprzątania plaży Pattaya.

Wolontariusze zbierali śmieci wzdłuż trzech kilometrów plaży Pattaya.

Aby utrzymać miasto w czystości, każdy musi pomóc w utrzymaniu tego miejsca w czystości, a piękni lokalni urzędnicy powiedzieli Pattaya News.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/