Nietrzeźwy francuski kierowca wjechał w bariery drogowe

Pattaya –
Według policji w Pattaya nietrzeźwy Francuz jadący samochodem uderzył dziś rano w bariery drogowe w południowej Pattaya.

Porucznik Chonlaiwit Athipansri z policji miasta Pattaya został powiadomiony o wypadku o 3 nad ranem na South Pattaya Road.

Policja, „The Pattaya News” i służby ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony pojazd i bariery drogowe. W pobliżu znaleźli kierowcę, 23-letniego mocno nietrzeźwego Francuza, którego tylko prasa podała jako pan Morgan. Pan Morgan nie mógł stać ani mówić z powodu upojenia alkoholowego, jednak nie odniósł obrażeń.

Obecnych było także kilku przyjaciół pana Morgana. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Świadkowie twierdzą, że pojazd jechał niestabilnie. W rozmowie z „The Pattaya News” oświadczyli, że są pewni, że kierowca musiał być pijany.

Kierowca został aresztowany i przewieziony na komisariat policji w Pattaya w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/