Nietrzeźwy francuski kierowca uderza w barierki drogowe

Pattaya –
Według policji w Pattaya wczesnym rankiem nietrzeźwy Francuz, który prowadził samochód, uderzył w bariery drogowe.

Porucznik Chonlaiwit Athipansri z policji miejskiej Pattaya został powiadomiony o wypadku o 3 nad ranem na South Pattaya Road.

Policja, Pattaya News i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony pojazd i bariery drogowe. W pobliżu znaleźli kierowcę, 23-letniego, mocno nietrzeźwego Francuza, który przez prasę nazywał się tylko pan Morgan. Pan Morgan nie był w stanie stać ani mówić z powodu nietrzeźwości, ale nie został ranny.

Obecnych było również kilku przyjaciół pana Morgana. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Świadkowie twierdzą, że pojazd jechał nierówno. Oświadczyli Pattaya News, że byli pewni, że kierowca musiał być pijany.

Kierowca został aresztowany i przewieziony na posterunek policji w Pattaya w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/