Miejscowa kobieta tonie w lagunie

Miejscowa kobieta tonie w lagunie

Banglamung –

62-letnia Tajka utonęła po tym, jak około południa wpadła do laguny.

Ratownicy Sawang Boriboon, Pattaya News i policja w Nongprue zostali powiadomieni o incydencie na lokalnej lagunie w Nongprue o godzinie 11:30.

Policja, Pattaya News i służby ratunkowe przybyły na miejsce, aby znaleźć wielu zaniepokojonych przyjaciół i krewnych wokół laguny i ani śladu zaginionej kobiety. W tym momencie wezwano ratowników. Nurkowie ratunkowi zajęli około dziesięciu minut, aby znaleźć jej ciało.

Tajka została później zidentyfikowana jako 62-letnia Sai Thongrod.

Jej ciało zostało wyciągnięte z laguny, a następnie przewiezione do lokalnego szpitala.

Syn pani Sai mówi, że jego matka poszła do laguny, aby się wykąpać i zrobić pranie. Nie umiała pływać. Po godzinie nie wróciła do domu i zaniepokojony wezwał policję.

Policja twierdzi, że incydent był tragicznym wypadkiem.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/