Dwóch poszukiwanych podejrzanych o transpłciowość poddaje się w sprawie skradzionego złotego naszyjnika indyjskiej turystce w Pattaya

Pattaya –


Dwóch poszukiwanych osób podejrzanych o transpłciowość poddało się policji po incydencie z udziałem skradzionego złotego naszyjnika od indyjskiego turysty dwa tygodnie temu w Pattaya.

37-letni indyjski turysta, pan Aman Preet Bagga, oświadczył policji i The Pattaya News, że o 2 w nocy wyszedł na spacer z przyjaciółmi w North Pattaya, kiedy podeszło do nich trzy osoby, które uważał za transpłciowe i ukradł jego naszyjnik.

W zeszłym tygodniu pełniący obowiązki szefa policji miejskiej Pattaya pułkownik Pongpan Wongmaneethet i podpułkownik Piyapong Ensan z Pattaya Tourist Police aresztowali 29-letniego Konkama „Kai” Jantajorna, transpłciowego obywatela Laosu.

Czytaj więcej TUTAJ.
https://thepattayanews.com/2019/08/09/transgender-laos-national-arrested-after-gold-necklace-stolen-from-indian-tourist/

Wczoraj po południu dwóch innych podejrzanych na wolności, 23-letni Eakkachai „Face” Kaangkun i 25-letni Eakkapan „Grace” Pusasai, poddało się podpułkownikowi Piyapongowi Ensanowi z inspektorów policji turystycznej w Pattaya.

Zostali zabrani na posterunek policji w Pattaya City i przyznali się do kradzieży. Postawiono im zarzuty napadu nocnego i trafiły do ​​miejscowego aresztu śledczego.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/