12 Chińczyków aresztowanych w internetowym oszustwie „Boiler Room” w Banglamung

12 Chińczyków aresztowanych w internetowym oszustwie „Boiler Room” w Banglamung –

12 Chińczyków zostało aresztowanych wczoraj, 14 sierpnia 2019 r., za oszustwo polegające na podrabianiu produktów sprzedawanych online w domu w Nongprue.

Aresztowaniem kierowali dowódca policji w Chonburi, generał dywizji Nantawut Suppamongkon, komendant policji Nongprue, pułkownik Chitdaecha Songhong i inspektor policji turystycznej Pattaya, podpułkownik Piyaphong Ensan. Podejrzani wjechali do Tajlandii z wizą turystyczną.

Oskarża się ich o sprzedaż produktów online za pośrednictwem aplikacji czatu „Cute Cute”.

Dostają ponad 20,000 XNUMX bahtów miesięcznie za swoją pensję, jak powiedzieli Pattaya News od swojego pracodawcy, który nie jest w kraju.

Według aresztujących funkcjonariuszy, w tym okolicznych mieszkańców, szkody wyrządzone przez ten gang wyniosły około 10 milionów miliardów dolarów.

Stawiają im zarzuty nielegalnej pracy w królestwie i braku pozwolenia na pracę.

ŹRÓDŁOKredyt fotograficzny Daily News, artykuł The Pattaya News/Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/