12 Chińczyków aresztowanych w internetowym oszustwie „Boiler Room” w Banglamung

12 Chińczyków aresztowanych w internetowym oszustwie „Boiler Room” w Banglamung –

12 Chińczyków zostało aresztowanych wczoraj, 14 sierpnia 2019 r., za oszustwo polegające na podrabianiu produktów sprzedawanych online w domu w Nongprue.

Aresztowaniem kierowali dowódca policji w Chonburi, generał dywizji Nantawut Suppamongkon, komendant policji Nongprue, pułkownik Chitdaecha Songhong i inspektor policji turystycznej Pattaya, podpułkownik Piyaphong Ensan. Podejrzani wjechali do Tajlandii z wizą turystyczną.

Oskarża się ich o sprzedaż produktów online za pośrednictwem aplikacji czatu „Cute Cute”.

Dostają ponad 20,000 XNUMX bahtów miesięcznie za swoją pensję, jak powiedzieli Pattaya News od swojego pracodawcy, który nie jest w kraju.

Według aresztujących funkcjonariuszy, w tym okolicznych mieszkańców, szkody wyrządzone przez ten gang wyniosły około 10 milionów miliardów dolarów.

Stawiają im zarzuty nielegalnej pracy w królestwie i braku pozwolenia na pracę.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOKredyt fotograficzny Daily News, artykuł The Pattaya News/Adam Judd
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/