Dziki słoń umiera po potrąceniu przez ciężarówkę w Chonburi

Dziki słoń zginął po potrąceniu przez ciężarówkę w Chonburi:

ZDJĘCIA: fm91bkk Nongyai –

Dziki słoń zginął dziś rano po potrąceniu przez dużą ciężarówkę na drodze nr 344 (w kierunku południowym Chonburi).

Stowarzyszenie Ochrony Kompleksu Lasów Wschodnich informuje, że ważąca około 3 tony samica słonia została potrącona przez 18-kołową ciężarówkę z przyczepą, gdy przechodziła przez ulicę. Kierowca ciężarówki, który nie odniósł obrażeń, twierdzi, że pojazd przewrócił się po uderzeniu słonia.

Słoń zmarł podczas transportu do szpitala dla zwierząt w Nakhon Pathom. Dzikie słonie, choć rzadkie w Chon Buri, są nadal obecne na bardziej odległych i wiejskich obszarach.

ŹRÓDŁO: Stowarzyszenie Ochrony Kompleksów Leśnych Wschodnich

Zapisz się!
ŹRÓDŁOStowarzyszenie Ochrony Kompleksu Leśnego Wschodniego
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/