Dziki słoń ginie po potrąceniu przez ciężarówkę w Chonburi

Dziki słoń zginął po potrąceniu przez ciężarówkę w Chonburi:

ZDJĘCIA: fm91bkk Nongyai –

Dziki słoń zginął po uderzeniu przez dużą ciężarówkę na drodze nr 344 (w kierunku południowym Chonburi) wczesnym rankiem.

Stowarzyszenie Ochrony Kompleksu Leśnego Wschodniego donosi, że samica słonia ważąca około 3 ton została uderzona przez 18-kołową ciężarówkę z przyczepą, gdy przejeżdżała przez ulicę. Kierowca ciężarówki, który nie odniósł obrażeń, mówi, że pojazd został przewrócony po uderzeniu w słonia.

Słoń zmarł, gdy był przewożony do szpitala dla zwierząt w Nakhon Pathom. Dzikie słonie, choć rzadkie w Chon Buri, są nadal obecne na bardziej odległych i wiejskich obszarach.

ŹRÓDŁO: Stowarzyszenie Ochrony Kompleksów Leśnych Wschodnich

ŹRÓDŁOStowarzyszenie Ochrony Kompleksów Leśnych Wschodnich
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/