32 zabawkowe kaczki usunięte z żołądka lokalnego Bulldoga

ZDJĘCIA: Mor Mui Pattaya Baan Mor Rak Sat Facebook

Pattaya –
Weterynarz z Pattaya usunął 32 gumowe kaczki z żołądka buldoga.

Film z operacji i zdjęcia zostały opublikowane na stronie na Facebooku z nazwą użytkownika „Mor Mui Pattaya Baan Mor Rak Sat” na początku tego tygodnia.

Właściciel strony na Facebooku, który jest dobrze znanym lokalnym lekarzem weterynarii, powiedział mediom: „Nie po raz pierwszy usunąłem gumowe kaczki z żołądka psa”.

„Tym razem jednak jest to największa liczba zabawkowych kaczek, jakie kiedykolwiek usunąłem”. Ona kontynuowała.

„Pies, który nazywa się „Davel”, zwymiotował pięć kaczek przed operacją. Pies wyzdrowiał po operacji i ma się dobrze.” Powiedziała.

„Proszę przestać kupować zabawkowe kaczki dla zwierząt domowych do zabawy”. Błaga w mediach społecznościowych i wiadomościach.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/