32 zabawkowe kaczki usunięte z żołądka lokalnego Bulldoga

ZDJĘCIA: Mor Mui Pattaya Baan Mor Rak Sat Facebook

Pattaya –
Weterynarz z Pattaya usunął 32 gumowe kaczki z żołądka buldoga.

Film z operacji i zdjęcia zostały opublikowane na stronie na Facebooku z nazwą użytkownika „Mor Mui Pattaya Baan Mor Rak Sat” na początku tego tygodnia.

Właściciel strony na Facebooku, który jest dobrze znanym lokalnym lekarzem weterynarii, powiedział mediom: „Nie po raz pierwszy usunąłem gumowe kaczki z żołądka psa”.

„Tym razem jednak jest to największa liczba zabawkowych kaczek, jakie kiedykolwiek usunąłem”. Ona kontynuowała.

„Pies, który nazywa się Davel, przed operacją zwymiotował pięć kaczek. Pies wyzdrowiał po operacji i ma się dobrze. Powiedziała.

„Proszę przestać kupować zabawkowe kaczki dla zwierząt domowych do zabawy”. Błaga w mediach społecznościowych i wiadomościach.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/