Lokalna policja sprawdza bary hostess w stylu japońskim, nie znaleziono nic nielegalnego

ZDJĘCIA: Policja Sri Racha

Śri Racza –


Urzędnicy Sri Racha przeprowadzili wczoraj inspekcję lokalnych barów hostess w stylu japońskim, w których nie znaleziono niczego nielegalnego.

Policja Sri Racha poinformowała za pośrednictwem swoich tajskich kanałów medialnych, że wczoraj wieczorem o godzinie 7:30 funkcjonariusze pod dowództwem szefa policji Sri Racha, płk.

Funkcjonariusze sprawdzili wszystkich pracowników w wieku, a ich mocz został zbadany na obecność narkotyków.

Funkcjonariusze odkryli, że wszyscy pracownicy mają ukończone 18 lat. Żaden z nich nie miał narkotyków w testach. Funkcjonariusze byli zadowoleni z wyników i tego, że kraty przestrzegają prawa.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/