Lokalna policja sprawdza bary hostess w stylu japońskim, nie znaleziono nic nielegalnego

ZDJĘCIA: Policja Sri Racha

Śri Racza –


Urzędnicy Sri Racha przeprowadzili wczoraj inspekcję lokalnych barów hostess w stylu japońskim, w których nie znaleziono niczego nielegalnego.

Policja Sri Racha poinformowała za pośrednictwem swoich tajlandzkich kanałów medialnych, że ubiegłej nocy o 7:30 urzędnicy kierowani przez szefa policji Sri Racha, pułkownika Jakkaphana Kittisiriphonkuna, wraz z funkcjonariuszami okręgu Sri Racha, zamknęli Sri Racha Nakhon Soi sześć na inspekcję japońskich barów hostess.

Funkcjonariusze sprawdzili wszystkich pracowników w wieku, a ich mocz został zbadany na obecność narkotyków.

Funkcjonariusze odkryli, że wszyscy jego pracownicy mają ukończone 18 lat. Żaden z nich nie został znaleziony z narkotykami podczas testów. Funkcjonariusze byli zadowoleni z wyników i tego, że kraty przestrzegają prawa.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/