Policja rozważa nagrody pieniężne za zgłoszenie wyścigów motocyklowych

Bangkok-

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?

Przedstawiciel Królewskiego Biura Policji Tajlandii mówi, że rozważają zaoferowanie nagród pieniężnych każdemu, kto dostarczy informacji prowadzących do aresztowania osób zaangażowanych w promocję lub udział w wyścigach motocyklowych na drogach publicznych i autostradach.

Matichon Online zgłosił ofertę wczoraj, 16 sierpnia 2019 r.

Królewska Tajska Policja omawia prawne konsekwencje oferowania nagród pieniężnych za informacje o nielegalnych wyścigach motocyklowych i motocyklowych, ale zamierza je wdrożyć do końca września.

Policja twierdzi, że tożsamość każdego, kto dostarczy informacji na temat nielegalnych motocyklistów, pozostanie anonimowa.

ŹRÓDŁOMecz online
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/