Policja rozważa nagrody pieniężne za zgłoszenie wyścigów motocyklowych

Bangkok-

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?

Przedstawiciel Królewskiego Biura Policji Tajlandii mówi, że rozważają zaoferowanie nagród pieniężnych każdemu, kto dostarczy informacji prowadzących do aresztowania osób zaangażowanych w promocję lub udział w wyścigach motocyklowych na drogach publicznych i autostradach.

Matichon Online zgłosił ofertę wczoraj, 16 sierpnia 2019 r.

Królewska Tajska Policja omawia prawne konsekwencje oferowania nagród pieniężnych za informacje o nielegalnych wyścigach motocyklowych i motocyklowych, ale zamierza je wdrożyć do końca września.

Policja twierdzi, że tożsamość każdego, kto dostarczy informacji na temat nielegalnych motocyklistów, pozostanie anonimowa.

ŹRÓDŁOMecz online
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/