Dwóch rannych w wypadku motocyklowym związanym z jazdą pod wpływem alkoholu w Pattaya

Dwie osoby ranne w wypadku motocyklowym po pijanemu w Pattaya

Pattaya-

Nietrzeźwy kierowca motocykla i drugi trzeźwy kierowca odnieśli obrażenia po wypadku w Pattaya dziś rano, 16 sierpnia 2019 r.

Policja miasta Pattaya została powiadomiona o incydencie o godzinie 4:20 na ulicy Pattaya Sai 2 w centrum Pattaya.

Policja, The Pattaya News i ratownicy Sawanga Boriboon przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl na drodze. W pobliżu znaleźli 29-letniego Arnona Sanejana, który był mocno pijany i odniósł lekkie obrażenia.

W pobliżu znajdowała się 50-letnia pani Ruechakorn Chockboworn, która również odniosła kilka obrażeń. Obaj zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Pani Ruecahkorn powiedziała The Pattaya news, że pan Sanejan jadąc z dużą prędkością zderzył się z tyłem jej motocykla.

 

Policja kontynuuje dochodzenie, a pijanemu kierowcy grozi dalsze postępowanie prawne.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/