Kierowca motocykla ciężko ranny biegnący przez czerwone światło w Pattaya

Kierowca motocykla ciężko ranny biegnący przez czerwone światło w Pattaya

Pattaya –
Kierowca motocykla doznał poważnych obrażeń po przejechaniu przez czerwone światło i zderzeniu z sedanem dziś rano w North Pattaya.

Policja miejska Pattaya i Pattaya News zostały powiadomione o wypadku o 7 rano na skrzyżowaniu Parinya na ulicy Sai 3 Road.

Sawang Boriboon Thammasathan Rescue Pracownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl, który uderzył w sedana.

Kierowca sedana, 39-letni Wichai Koram, czekał na policję na miejscu zdarzenia i nie odniósł obrażeń.

Kierowca motocykla, 24-letnia Kittithat Thongtam, doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala Banglamung.

Kierowca sedana powiedział Pattaya News: „Miałem skrzyżowanie na zielonym świetle, a motocykl uderzył w mojego sedana”.

Policja sprawdza znajdujące się w pobliżu nagrania z kamer CCTV, aby zweryfikować jego wersję historii, ale uważa, że ​​w tej chwili jest ona poprawna.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/